Úspěchy našich žáků v okresním kole klavírní soutěže

0
ZŠ Rudolfa Koblice

V pátek 21. 2. 2014 se konalo v ZUŠ Jirkov okresní kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na klavír, do kterého se probojovali ze školního kola 3 žáci naší školy. Na krásném 2. místě se umístil v  0. kategorii Michal Kratochvíl (2. B), v 1. kategorii pak Vlasta Štaubrová (3. A). Senzační výkon podala také Monika Schreinerová (8. A), která se umístila na 1. místě s postupem. Svůj repertoár tak bude ještě měsíc zdokonalovat a připravovat se na výstup v kole krajském (20. – 21. 3. 2014 ZUŠ Litvínov).

Všem našim talentům srdečně gratulujeme a děkujeme za úctyhodnou reprezentaci, a zároveň přejeme Monice notnou dávku trpělivosti a štěstí, potřebného pro zdolání další „klavírní mety“.

Jsme na vás hrdí!

Jana Kubernátová

Monika Schreinerová - 1. místo s postupem (8. A) Monika Schreinerová - 1. místo s postupem (8. A) Vlasta Štaubrová a Michal Kratochvíl - 2. místa Vlasta Štaubrová - 2. místo (3. A) Vlasta Štaubrová - 2. místo (3. A) Michal Kratochvíl - 2. místo (2. B) Michal Kratochvíl - 2. místo (2. B) Michal Kratochvíl - 2. místo (2. B)

Použité zdroje