Novinky nejen z naší školy

Aktuality

Třídní schůzky on-line 26.11.

Vážení rodiče,  zveme vás na on-line třídní schůzky, které se uskuteční 26.11. Níže v tabulce uvádíme informace k připojení a čas, kdy schůzky v jednotlivých třídách začínají. Na schůzkách se probere: distanční výuka – informace o hodnocení a průběhu dist. výukyprezenční výuka od 30.11. – informace o organizaci prezenční výukyv 9. třídách informace o přijímacích zkouškáchrůzné… Přečíst článek Třídní schůzky on-line 26.11.
Přečíst článek

SPŠS a OA Kadaň se představuje

Vážení žáci devátých tříd, vážení rodiče, přinášíme informace o Střední průmyslové škole stavební a obchodní akademii Kadaň. sps_kadan_propagace sps_kadan_prezentace
Přečíst článek

SPŠ Ostrov se představuje

Vážení žáci devátých tříd, vážení rodiče, přinášíme informace o Střední průmyslové škole Ostrov. sps_ostrov_1 sps_ostrov_2
Přečíst článek

Domácí pokusy z chemie

8.B nás moc potěšila dobrovolnými domácími úkoly z chemie, poslali mnoho fotek a videí z nichž vybíráme jen část. Šlo o témata Složení a vlastnosti vzduchu a Pohyb částic.
Přečíst článek

Organizace výuky od 30.11.

Vážení rodiče, milí žáci, rozhodnutím vlády se od pondělí 30.11. vrací do školy celý první stupeň, žáci devátých tříd a „rotačně“ též žáci 6. – 8. tříd. 30.11. tak přijdou do naší školy žáci 1. – 5. tříd, žáci 9. tříd a žáci 6.B, 7.B a 8.B. V dalším týdnu přijdou do školy žáci 1.… Přečíst článek Organizace výuky od 30.11.
Přečíst článek

Prvňáčci si matematiku užívají i venku

Abychom neseděli jen ve třídě, využíváme ještě relativně příznivého počasí a počítat se učíme venku. Kolik vidíte červených tvářiček?
Přečíst článek

Gymnázium Klášterec nad Ohří se představuje

Vážení žáci devátých tříd, vážení rodiče, přinášíme informace o možnostech studia na Gymnáziu a SOŠ Klášterec nad Ohří. SOŠ
Přečíst článek

Pekaři z 2.A

Během distanční výuky děti získaly recept na svatomartinské rohlíčky. Děti se do nich s rodiči pustily a nejen do nich. Celou pekařskou přehlídku skvělých pomocníčků najdete ve fotogalerii na stránkách 2.A.
Přečíst článek

Už jsme tady

Sláva, nazdar výletu, už jsme tady, už jsme tu!
Přečíst článek

Gymnázium Kadaň se představuje

Vážení žáci devátých tříd, vážení rodiče, přinášíme informace o možnostech studia na Gymnáziu Kadaň.
Přečíst článek
1 2 3 92