Úspěch našich žáků na mistrovství Evropy

ZŠ Rudolfa Koblice

Rádi zveřejňujeme článek pí Hříbalové a za školu rovněž gratulujeme.

Musím se se všemi podělit o své pocity, snad to nikomu nebude vadit 🙂
Po tomto víkendu, kdy jsme měli tu možnost účastnit se mistrovství Evropy, které se letos koná v ČR a dokonce v blízkém Chomutově, jsem neskutečně pyšná na naše tanečníky a trenérky 🙂
To, že se naši tanečníci probojovali až sem, je pro nás…. naše studio, neskutečné!!!
Nejsme žádná obrovská taneční škola, nemáme stovky tanečníků, z kterých si ty nejlepší taneční školy mohou vybírat.

Jsme malé taneční studio, ale ráda hrdě mohu říci, že naši tanečníci, dělají rok od roku větší pokroky a to, že se našim tanečníkům daří porazit i velké taneční školy z ČR, ale i z Evropy, je neskutečné 🙂.

Včera na ME soutěžila naše sólistka v dětské věkové kategorii Johanka Kladivová, která získala nominaci z celé ČR pouze pro 10 tanečníků a Johanka byla právě mezi těmito nominovanými 🙂. Ze 110 tanečníků z celé Evropy se tak protančila až na nádherné 60.místo. Někomu se to bude zdát možná špatné umístění, ale to opravdu jen tomu, kdo tam nebyl a kdo všechny tanečníky neviděl. Všechny děti byly neskutečně vyrovnané a proto je to pro nás nádherný výsledek.

Obrovská gratulace Johance, ale také její osobní trenérce, Martině Knedlíkové, která se Johance věnuje již 2. rokem a to, co pod jejím vedením Johanka zvládla, je až neskutečné!!!
Dnes jsme na mistrovství měli zastoupení v dětských malých skupinách i v disco dance duo – ženy v hlavní věkové kategorii.

Nominaci si za celou tuto taneční sezónu vytančily Martina Knedlíková a Eliška Michálková a to už je obrovský úspěch a skončily tak v obrovské konkurenci tanečnic z celé Evropy na nádherném 63.místě. V této kategorii převládaly severské země Švédsko, Norsko, Finsko a co předváděly děvčata z těchto zemí, bylo až neskutečné!!! 🙂. Normální člověk by snad ani nevěřil, že mají v těle kosti 🙂, byly neskutečně ohebné, plné síly , skoků…no prostě nádhera.
A jako poslední z našich nominací na ME, byla nominace tzv.malé skupiny disco dance v dětské kategorii. Pod vedením trenérek Týnky Hovorkové a Marti Knedlíkové se naši tanečníci, Johanka Kladivová, Milanka Schovancová, Evička Spudichová, Adam Špička, Kačka Hrdličková, Charlottka Krchníková a Ellenka Hrubešová vůbec neztratili!!!
Ještě teď tomu nemůžeme uvěřit 🙂, ale v obrovské konkurenci, získaly naše děti nádherné 13.místo, z celkového počtu 24.malých skupin. Skončily tzv. první pod čarou do semifinálových kol a protože výkony všech malých skupin byly velmi vyrovnané, musely děti tančit o postup 2x. A i když jim semifinále uteklo opravdu jen o vlásek, všichni jsme opravdu z umístění nadšení 🙂. „Rostou“ nám z nich ve studiu opravdu šikulové 🙂.
Shrnu celý tento můj román do jedné věty 🙂 VŠEM tanečníkům obrovská gratulace, trenérkám Týnce a Martince obrovské uznání a všem rodičům za úžasnou podporu velikánské DÍKY!!! 🙂

Mistrovství Evropy ještě pokračuje v pondělí a úterý, koho tento můj román z tohoto úžasného mistrovství , plných skvělých tanečníků z celé Evropy oslovil, neváhejte a běžte se podívat. OPRAVDU TO STOJÍ ZA TO !!! 🙂 ME IDO – DANCE FEVER Chomutov !!!

DANCE FOREVER 🙂 🙂 🙂 KAŽDÝ KDO NECHCE LENOŠIT A CHCE TAKÉ DOSÁHNOUT NA ÚŽASNÉ ÚSPĚCHY, PŘIJĎTE K NÁM, RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME

Romana Hříbalová

Taneční studio REFLEX Kadaň

me cv