Pozvánka na běh Run and Help

ZŠ Rudolfa Koblice

Milí rodiče a přátelé školy,

 

touto cestou bychom Vás chtěli pozvat na 2. ročník charitativního běhu Run and Help, který probíhá ve spolupráci s nadací Konto Bariéry. V letošním roce se budeme snažit vyběhat co nejvíce peněz pro malou Karolínku z Kadaně, která prošla těžkou nemoci, jež ji poznamenala na celý život. Pojďme do toho společně a běhejme pro dobrou věc!

V pátek 29. 4. se v 10:30 společně sejdeme na školním hřišti, kde celou akci odstartujeme. Kdo se necítí na běh, může úsek projít procházkou.  Na výběr jsou 3 trasy (1 km, 2 km, 3 km), které budou v den běhu barevně označeny fáborky. Za každý kilometr vybíráme startovné 10Kč, platit lze až na místě. Je na Vás zda budete chtít přispět více, každá koruna se počítá J.

Všem předem mnohokrát děkujeme!

Zde je krátký popis jednotlivých tras:

1 km (modrá trasa) – Školním hřiště – ulice Pionýrů –  park, který celý oběhneme.

2 km (zelená trasa) – Školní hřiště – ulice Pionýrů – park (vnější cestou) – křižovatka u „Zeleňáku“ – Mikulovická brána – náměstí (celé oběhnout) – zpět do parku (cíl).

3 km (oranžová trasa) – Školní hřiště –  ulice Pionýrů – park (vnější cestou) – křižovatka u „Zeleňáku“ – Mikulovická brána – přes náměstí – Žatecká ulice – Kotva – nábřeží Maxipsa Fíka – ulicí Nerudova zpět do parku (cíl).trasa

PLAKÁT NOVÝ