Pomoc postiženému chlapečkovi z Kadaně

ZŠ Rudolfa Koblice

U příležitosti 55. výročí otevření Základní školy Rudolfa Koblice se  bude konat 9.května  v areálu školy  zahradní slavnost, na které budeme s naším stánkem.

Výtěžek z prodeje věnujeme právě této základní škole, která podpoří postiženého chlapečka Ládíka Polacska. Chtěly bychom Vás požádat o napečení Vašich skvělých dobrot.

Dejte nám, prosím, určitě vědět, zda napečete na tel. 723 431 261 nebo 777 035 847.

Případně na email: egeria-kadan@seznam.cz

Napečené si vyzvedneme po domluvě s Vámi, budˇve čtvrtek 8. května nebo můžete napečené přinést přímo  na stánek.

Egéria, je kadaňské občanské sdružení, které vzniklo na začátku roku 2009, jako pomocná ruka pro všechny, jakýmkoliv způsobem handicapované děti či dospělé, kteří potřebují individuální pomoc.

Týká se také dětí talentovaných a lidí, kteří potřebují pomoc nejen hmotnou, ale i duševní či informační.

Název „EGÉRIA“ vznikl na základě staré pověsti regionu Kadaňska a Klášterecka, kdy Egéria byla víla, královna a nymfa, která bydlela v řece Ohři a pomáhala těm, kteří byli v nouzi.

 Egéria nabízí pomoc, která je zaměřená na individuální úrovni prakticky pro každého, kdo nemá možnost, sílu či finance zvládnout svůj handicap sám, či jen potřebuje momentální pomoc na podporu například svého talentu v umělecké či jiné oblasti nebo jen neví, jak svůj problém řešit.

Každý z vás, který si v našem stánku zakoupí jakékoli jídlo, pití či předmět, podporuje svými financemi vždy konkrétní projekt či osobu.

Příjemný den přejí za Egérii.

Andrea, Jana a Leona