Dopravní soutěž

ZŠ Rudolfa Koblice

Ve čtvrtek 7. května se na dopravním hřišti v Kadani konala soutěž škol. Naše družstva doprovázel náš bývalý žák Míra Mojzes a takto celý průběh okomentoval.

Dnes jsem doprovodil dva týmy Vaší školy na soutěž, neb jsem je připravoval po zdravotnické stránce a chtěl jsem je podpořit. Během cesty jsem jim zkusil nasoukat do hlav poslední informace a šli do akce. Tým mladších, který byl poprvé, sic nedosáhl nějakého úžasného výsledku, ale to bude za rok lepší. Ovšem tým starších, to byla krásná podívaná. Bojovali o každý bod a byli velice šikovní. Určitě by zasloužili velikánskou pochvalu! Některým bylo líto, že dosáhli „pouze“ na čtvrté místo a nebyli první, a tak jsem jim slíbil, že do příštího ročníku soutěže, kdy tam půjdou naposledy, si na ně udělám čas, zkusím je vytrénovat a dostat na vrchol. Určitě na to mají. I s tímhle výsledkem jsem na ně velmi hrdý a věřím, že za rok i mladší skupina, která byla až na jednoho člena extrémně zapálená do soutěže, dosáhne krásného výsledku.

Myslím, že není potřeba dalšího komentáře. Snad jen, že gratulujeme našim statečným soutěžícím a Mírovi moc děkujeme. Jsme pyšní, že se k nám naši absolventi vracejí.