Náš facebook

Základní škola Rudolfa Koblice na facebooku

Homework – Digitální jazyková laboratořMoodle

Moodle

Labora

Labora Czech

Projekt Nenech to být

Pozvánka na Výročně vánoční koncert Pěveckého sboru ZŠ Rudolfa Koblice

Přijďte si zpříjemnit vánoční atmosféru, na chvíli se zastavit v předvánočním shonu a přijměte pozvání na Výročně vánoční koncert Pěveckého sboru Základní školy Rudolfa Koblice, při jehož příležitosti pokřtíme své první vlastní CD.

Těšíme se na Vás.

 

Pěvecký sbor Základní školy Rudolfa Koblice

Dětský pěvecký sbor Základní školy Rudolfa Koblice zahájil svou existenci ve školním roce 2013/2014 jako volnočasový kroužek školy. Samotné začátky a pěvecké podmínky sboru byly naprosto nesrovnatelné s tím, co má dnes. Počet členů se rok od roku liší. Od původních 10-15, až po 45 zpěváků. Nicméně, v letošním roce má okolo 20 aktivních členů. Cílem sboru je minimálně 1x ročně veřejně vystupovat, intenzivně pracovat a zlepšovat své kvality.

Mezi pravidelná vystoupení patří zpívání při zahájení Vánočních trhů a Zahradních slavností, pořádaných ZŠ Rudolfa Koblice, kratší výstupy pro zahraniční či mimoměstské návštěvy a okolní firmy či menší závěrečné koncerty v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Cennou zkušeností bylo loňské vystoupení na 3. adventním koncertě, pořádaném Kulturním zařízením Kadaň, a na dvoudenním Jarním setkání sborů v Kadani a Klášterci nad Ohří ve spolupráci se sborem Septem Cantet.

Největším oříškem se však stala práce na prvních společných nahrávkách, která započala na jaře roku 2018 a vyvrcholila na podzim téhož roku.

V rámci Výročně vánočního koncertu budete mít možnost uslyšet nejen nejčastěji zpívané populární písně, ale i písně z čerstvě vydaného CD Zpíváme si…, jehož křest proběhne v průběhu koncertu.

-->

Důležité kontakty

Základní škola Rudolfa Koblice
Pionýrů 1102
432 01 Kadaň

tel. 474 316 430
skola@2zskadan.cz

...

Ředitelna

Mgr. Stanislav Hakl
tel. 474 316 433
reditel@2zskadan.cz

...

Družina

tel. 474 316 431
druzina@2zskadan.cz

...

Jídelna

Darina Bendová
tel. 474 316 432
jidelna@2zskadan.cz

Partnerství

Rodiče vítáni

Extra třída

Naše virtuální škola

Ocenění společnosti Scio

SMART Vzorová škola

Region

Nábřeží Maxipsa Fíka

Víceúčelová sportovní hala Kadaň

Löschnerovo náměstí

Revitalizace Smetanových sadů

Partnerská škola

Modrý koník

VZP - ozdravné pobyty